Zaloguj


rejestracja
koszyk pusty
Szukaj


baletki baletki czółenko 15 czółenko 15 sandały dziecięce 3A8101 sandały dziecięce 3A8101 botki damskie botki damskie
Producenci:


O Firmie

 

 

Regulamin sklepu internetowego www.buty-galant .pl

Sklep internetowy  "Galant"   jest prowadzony przez Sklep Obuwniczy „GALANT” W Wieliczce  UL. Niepołomska 16D
NIP 6830002623 Rachunek bankowy Małopolski Bank Spółdzielczy:  71861900060010022331890001
e-mail : info@buty-galant.pl

PAMIĘTAJ PRZED DOKONANIEM WPŁATY NA KONTO, ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ ROZMIARU.

CENY
Ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto, zawierają 23% podatek VAT  i wyrażone są w PLN.

ZAMÓWIENIE
Aby zakupić interesujący Cię produkt w sklepie internetowym "Galant" musisz przesłać poprawnie wypełniony formularz zamówienia. Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę. Zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 17 00 , w soboty i niedziele oraz święta rozpatrywane będą od następnego dnia roboczego.
Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego i potwierdzenie go emailowo.
Złożone przez Ciebie zamówienia realizowane będą w terminie 1-3 dni od daty wpłaty na konto.
Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (faktura VAT, lub paragon). Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.
  Sklep "Galant" zastrzega sobie również prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku występowania błędów na stronach sklepu związanych z wyświetlaniem błędnych informacji o cenach i stanie produktów.
Do ceny obuwia należy doliczyć koszty przesyłki.


WYSYŁKA TOWARU
Wysyłki zamówionych produktów realizujemy w następujący sposób :
- Wysyłka paczki poprzez Pocztę Polską przesyłką priorytetową po wpłacie pieniędzy na rachunek bankowy.
Koszt przesyłki 15 zł.

Zamówiony towar zostanie wysłany na adres, który został podany przez zamawiającego, jako adres dostawy.


Możesz wycofać swoje zamówienie kontaktując się z nami e-mailowo :

UWAGA !! nie możemy anulować zamówienia, które zostało wysłane do klienta.


ZWROTY
Zgodnie z "Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów" z towaru zakupionego w sklepie "Galant"         można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony, jest czysty z oryginalnymi metkami, dowodem sprzedaży. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu. Do zwracanego towaru musi być załączony podpisany oryginał faktury VAT oraz numer rachunku bankowego na który ma zostać dokonany zwrot wartości towaru. Zwracany towar należy odesłać na adres podany na fakturze Vat tj . W chwili otrzymania towaru zostanie do Państwa wysłany email z korektą faktury Vat wraz z prośbą o przesłanie do nas potwierdzenia otrzymania korekty faktury Vat. Po otrzymaniu od Państwa emaila potwierdzającego otrzymanie korekty faktury Vat należność zostanie przesłana na wskazany przez Państwo numer rachunku bankowego w ciągu najbliższych 14 dni roboczych. Koszt dostawy uwzględniony na fakturze Vat i koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Koszty zwrotu obuwia ponosi zamawiający.

GWARANCJA
Wszystkie towary zakupione u nas podlegają 12 miesięcznej gwarancji producenta.
Proszę zachować paragon lub fakturę VAT - dowód zakupu. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem.
Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłane w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

REKLAMACJE
Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, to natychmiast lub w ciągu 11 dni od dnia otrzymania przesyłki odeślij go z powrotem zwykłą przesyłką pocztową na adres sprzedawcy, który znajdziesz na paragonie ( lub fakturze VAT) załączonych do butów. Reklamacja powinna zawierać opis usterki, imię i nazwisko reklamującego, adres zwrotny oraz telefoniczny numer kontaktowy.
Reklamacją zostanie rozpatrzona w terminie 21 dni od daty otrzymania przesyłki.
W przypadku uznania reklamacji nastąpi naprawa lub wymiana produktu na nowy wolny od wad. Jeżeli wymiana ta jest niemożliwa otrzymasz zwrot wartości towaru na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.


REJESTRACJA
Jeżeli chcesz zostać stałym klientem sklepu  "Galant" musisz się zarejestrować. Unikniesz dzięki temu żmudnego wpisywania swoich danych kontaktowych i danych do wysyłki podczas dokonywania zakupów. Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. 133 z dnia 28.08.97 r.)